یوگای ضد جاذبه
تعداد بازدید: 7877تعداد نظرات: 0
1397/06/25 - 22:47

یوگای ضد جاذبه

Anti Gravity Yoga” “ یا “یوگای ضد جاذبه “ ترکیبی از دانش جسمی وذهنی یوگا به همراه ورزشهای روزآمدی مانند پیلاتس و دیگر حرکات ورزشی است

🔹یوگای ضد جاذبه 🔹

Anti Gravity Yoga

 

در واژه نامه ها آمده است که : یوگا(Yoga  ) از واژهٔ  (Yuj)  در زبان سانسکریت گرفته شده و به معنی یکپارچه سازی و یگانگی است.

در یک تعریف عمومی ؛ یوگا را به روشی برای  عملکرد هماهنگ قوای جسمی و ذهنی تعبیر نموده اند  . در طول قرن ها یوگا تحولات زیادی داشته و سبک و روشهای گوناگونی توسط افراد ابداع شده است . یکی از جدید ترین آنها یوگا با استفاده از وسیله ای برای غلبه بر نیروی جاذبه است .

 Anti Gravity Yoga”  “ یا “یوگای ضد جاذبه “ ترکیبی از دانش جسمی وذهنی یوگا به همراه ورزشهای روزآمدی مانند پیلاتس و دیگر حرکات ورزشی است که به وسیله چیزی مانند یک شال بلند از جنس ابریشم و یا مواد سنتتیک مقاوم که از سقف آویخته  شده انجام می شود . با استفاده از این وسیله فرد در یک حالت معلق در میان زمین و آسمان به انجام حرکات یوگا می پردازد . انجام تمرینات یوگا در چنین وضعیتی تجربه ای متفاوت را ایجاد نموده و اثرات جسمی و روحی ارزشمندی برای آنان فراهم خواهد آورد.

برای کسب اطلاعات و یا ثبت نام در کلاسهای Anti Gravity Yoga یا “یوگای ضد جاذبه “  می توانید به پذیرش باشگاه مراجعه و یا با شماره 22293756 تماس بگیرید